Блог | КОНТРАBANDA
0 0
0

Блог

Мужские вещи, которые подойдут всем
Хоч як самі представники сильної статі не ставилися до процесу вибору та купівлі речей, сучасні реалії змушують серйозно підходити до складання гардеробу. По тому, як чоловік одягнений, судять про його успішність у кар'єрі, особисті та ділові якості. Наш огляд допоможе розібратися, як купити чоловічі речі, що підходять за ключовими параметрами, та не помилитися з вибором.
Докладніше
Как одеться на прогулку?
Сучасні модниці мають змогу стильно виглядати за будь-яких обставин, але не всі ними користуються. Для прогулянки дівчата часто вибирають перші речі, що попалися, забуваючи про принципи створення гармонійного образу. Як не загубитися на тлі красивих подружок, сподобатися хлопцеві на побаченні та почуватися зіркою, навіть якщо просто вийшли у найближчий парк із собачкою?
Докладніше
В чем бегать, когда на улице снег?
Настання холодів – не привід відмовитись від занять спортом. У будь-яку погоду можна виходити на пробіжку, потрібно лише подбати про вибір правильного екіпірування. Між собою моделі відрізняються за дизайном, матеріалами, брендом, вартістю та практичними властивостями, і експерти магазину «Контрабанда» допоможуть зорієнтуватися у виборі.
Докладніше
Как покупать одежду в интернет-магазинах
Покупка одягу через інтернет робить життя людей набагато простіше, адже для покупки одягу, вам не доведеться бігати по магазинах і шукати його. За допомогою одного кліка мишкою, можна знайти потрібний вам товар. Сьогодні, ми поговоримо про те як купувати одяг в інтернет магазинах, перевага покупок онлайн, а також про те як зробити правильний вибір, і що вам потрібно знати про правила покупок одягу в режимі онлайн, щоб не виникало ніяких проблем.
Докладніше
Как подобрать правильный образ
Кожна дівчина хоче знати як правильно одягатися, підбирати собі образ, на той чи інший захід. Але для цього у неї повинен бути свій власний стиль. Але, як створити власний стиль, якщо мода з кожним роком змінюється? Зараз ми вам по черзі розповімо про те, як підібрати собі образ, від чого він залежить, і як сформувати свій стиль.
Докладніше