Повернення і обмін | КОНТРАBANDA
0 0
0

Повернення та обмін

Умови повернення та обміну

Ми розуміємо, що придбаний онлайн товар може не підійти вам з тих чи інших причин. Тому наша компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».

Терміни повернення і обміну

Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотній доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення для товарів належної якості

  • Товар не було використано, тобто є новим;
  • Збережений товарний вигляд, і його споживчі особливості.

Терміни та порядок повернення

У разі, якщо товар вам не підійшов, Ви можете його повернути назад за адресою, попередньо проконсультувавшись з нашим менеджером. Пропонуємо 2 способи повернення:

  1. Службою доставки Нова Пошта.
  2. В один з наших магазинів за адресою, які ви знайдете тут.

Після того, як ми перевіримо повернення товару і він буде в належному стані, грошові кошти будуть повернені на вашу особисту картку протягом 2-х робочих днів. Транспортні витрати на повернення товару оплачує компанія. На жаль, ми не зможемо здійснити повернення в даних випадках:

  • пройшло більше 14-ти днів з моменту його отримання;
  • товар був використаний, тобто не є новим;
  • не збережено товарний вигляд, його споживчі особливості.

Важливо! У разі, якщо у вас виникли будь-які питання, пов'язані з оформленням повернення - обов'язково телефонуйте нашому менеджеру і ми зробимо все можливе, щоб ви отримали вичерпні відповіді.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.